Bestsellery literatury erotycznej- jakie serie warto przeczytać?

Literatura erotyczna to książki dla ludzi często o niezaspokojonym apetycie pożądania. Powieści te sprawują, że apetyt rośnie w miarę czytania. Literatura erotyczna skierowana jest głownie do kobiet. To w ich ciele buzuje gama emocji i to właśnie te książki budzą ich najwięcej.

Polskie bestsellery literatury erotycznej

Kto nie słyszał o polskim Greyu, czyli o Don Massimo z serii książek „365 dni”, która przewróciła w głowie prawie każdej polskiej kobiecie? Od tamtej pory każda Polka marzyła o włoskim bogaczu, który ich w sobie rozkocha do nieprzytomności i porwie do swej posiadłości. „365 dni” to seria bestsellerów erotycznych napisanych przez Blankę Lipińską. W serii znajdują się trzy powieści z tytułami: „365 dni”, „Ten dzień” i  „Kolejne 365 dni”. Warto tą serie przeczytać choćby po to przenieść się na te ten czas do innego świata i pomarzyć o życiu Laury Biel.

Inna strona polskiej literatury erotycznej

Jeżeli ktoś już czytał książki Blanki Lipińskiej może również sięgnąć po powieści Pauliny Świst. Jest to pseudonim adwokatki na co dzień zajmującej się bronieniem ludzi w sprawach karnych, a w wolnych chwilach zajmującej się tworzeniem bestselerowej literatury erotycznej. Paulina Świst miesza gatunek literatury erotycznej z gatunkiem kryminalnym. Jest to bardzo dobra kompozycja, w ten sposób każdy może znaleźć coś dla siebie. Od zbrodni i zagadki do gorącego seksu, który poruszy każde szare komórki. W serii literatury erotycznej Pauliny Świst znajdziemy nie tylko gorący i namiętny seks, ale również początkową niechęć do siebie bohaterów, co następnie zmieni się w ogromną miłość i pożądanie. Powieści te nie tylko warto przeczytać dla emocji erotycznych, ale także dla zagadki, która jest nie lada wyzwaniem nawet dla lepszego detektywa!

Jeżeli nie Polska literatura erotyczna, to co?

Nie tylko Polska literatura przyciąga dużą uwagę, ale także zagraniczna. Wiele autorek jest cenionych i czytanych. Jedną z takich osób jest nowojorska pisarka Vi Keeland, Autorka ta ma na koncie pisarskim ponad 40 powieści w tym kilka serii. Schemat treści jest podobny: oboje pokrzywdzeni przez los, oboje chcą czegoś, ale sami nie wiedzą czego. Jednak podobny schemat w niczym nie przeszkadza. Każdy bestseller tej autorki to przeniesienie Cię do innego świata, gdzie wszystkie Twoje zmysły i każda część Twojego ciała zostanie pobudzona i rozgrzana do czerwoności! Ale to nie wszystko! Gwarantuje, że każde powieść wciągnie tak, że nie będziesz mogła zasnąć i nie będziesz mogła się oderwać od książki. Jedyną osobą, która mogłaby Cię odciągnąć od czytania będzie Twój partner.

Na rynku czytelniczym jest dużo obowiązkowych pozycji z bestsellerów literatury erotycznej, po które warto sięgnąć. Nie jest to tylko bardzo popularne „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E L James, ale także wyżej wspomniane autorki i ich serie. Wystarczy tylko przewertować co oferuje nam Paulina Świst czy Vi Keeland, zacząć czytać i odpłynąć razem z nimi do erotycznego raju. Jestem pewna, że każda z kobiet będzie zadowolona tymi wyborami.

przeczytaj również